İade Politikamız

Ürünleri Teslim Alırken Dikkat!
 

Değerli Müşterimiz,

·         Ürünlerinizi teslim alırken, açmadan önce, lütfen öncelikle dış ambalajı kontrol edin. Yırtık, patlak, sürüklenmiş, ıslak ambalajları teslim almayın ve kargo görevlisine tutanak tutturun.

·         Ambalajın dış görünümünde bu sorunların hiçbiri görünmüyorsa, yine de kargonuzu, mutlaka kargo görevlisinin yanında açın ve ürünlerinizi kontrol edin. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almayın ve tutanak tutturun.

·         Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözümlenecektir.

Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İptal & İade Prosedürü

Satın aldığınız ürünleri iade etmek için, lütfen bizimle iletişim kurarak talebinizi iletiniz.


İade Şartları

Değerli Müşterimiz,

İade edeceğiniz ürünleri, faturanın arkasında yer alan  iade formunu doldurarak, aşağıdaki iade şartlarına uygun şekilde göndermeniz gerekmektedir.

İade kargolarınızı MNG Kargo ile gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilen kargolar,  farklı bir alıcı adına gönderilen iadeler ve kargo ücreti aşağıdaki şartlara uygun gönderilmeyen iadeler teslim alınmayacaktır.

Faturanın iki nüshası da birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde, iade işlemi yapılamayacaktır.

Alıcı Firma Adı:  ERPA KAHVE GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Tire Organize Sanayi Bölgesi Tire - İZMİR

Ürün İade Süresi: Aldığınız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Kargo Ücreti: Ürün kusurlu ise, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak, iade işlemi müşteri kaynaklı bir nedenden dolayı yapılıyor ise, kargo ücreti müşterimiz tarafından karşılanacaktır.

Ücret İade Süresi: Ücret iadesi, ürünler, faturanın iki nüshası ve banka hesap bilgileri eksiksiz ve sağlam şekilde tarafımıza ulaştıktan sonra, 10 işgünü içerisinde, banka hesabınıza iade edilecektir.

İade Bilgilendirme: İade işleminiz tamamlandıktan sonra, tarafınıza e-posta yoluyla iade bilgisi gönderilecektir.

Lütfen iade yapılacak banka bilgilerinizi iade formuna  eksiksiz ve doğru olarak girmeyi unutmayınız.